Set de cristale decantor whisky craniu 1000ml cu 6 bucăți pahare 3D 75ml

Codul: 11-727
din 495,00 lei Preț fără TVA: 412,50 lei
în stoc Produsele sunt pe stoc, gata de trimitere. Livrare așteptată în 3-4 zile lucrătoare.
Da! Livrăm în US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Set de cristale decantor whisky craniu 1000ml cu 6 buc. pahare 3D 75ml este un cadou ideal pentru fiecare barbat stilat, pentru orice ocazie - ziua de nastere, aniversare etc.

Protecția cumpărătorului

• Schimbul gratuit de bunuri în 30 de zile
  • Garanție pentru produse - 24 de luni
  • Înapoierea banilor garantată în 14 zile

Descrierea produsului

Set de cristale decantor whisky craniu 1000ml cu 6 buc. pahare 3D 75ml este un cadou ideal pentru fiecare barbat stilat, pentru orice ocazie - ziua de nastere, aniversare etc. Acest set este pentru cei care iubesc misterul si experientele extraordinare si sunt pur si simplu stilati. Această carafă unică din sticlă suflată manual are o capacitate de 1000 ml , ceea ce garantează suficient spațiu pentru băuturile tale preferate.

Șase pahare 3D cu o capacitate de 75 ml fiecare sunt completarea perfectă a acestui set și asigură o experiență de neuitat la fiecare înghițitură. Paharele sunt termopan, ceea ce le mărește proprietățile de izolare termică, iar interiorul paharului are și forma unui craniu, care se potrivește perfect cu carafa.

Skull Decantor de whisky cu ochelari 3D în formă de craniu

Realizat manual pentru un aspect unic

Fiecare piesă a acestui set este făcută , ceea ce conferă carafei și paharelor un aspect unic și luxos. Producția manuală garantează o înaltă calitate și durabilitate care va dura ani de zile. Acest set nu este doar funcțional, ci și un plus estetic pentru casa dvs., care este garantat să impresioneze fiecare oaspete. Sticla suflată manual subliniază fiecare detaliu al craniului, ceea ce conferă decorului o atmosferă misterioasă și fascinantă.

set de pahare și un decantor de whisky în formă de craniu

Servire precisa si eleganta

Setul include, de asemenea, un atașament practic pentru pâlnie , care permite turnarea precisă și curată a băuturilor în carafă, fără a vărsa. Ochelarii 3D sunt proiectați pentru a fi confortabil de ținut, iar capacitatea lor de 75 ml este perfectă pentru orice băutură. Capacul de cauciuc care închide carafa are un design elegant și asigură că băuturile tale rămân proaspete. Geamul dublu al paharelor asigură o izolare mai bună, astfel încât băuturile își păstrează temperatura mai mult timp.

craniu carafa whisky cu 6 pahare set cadou

Un cadou ideal pentru orice ocazie

Carafa în formă de craniu de 1000 ml cu 6 pahare este cadoul perfect pentru diverse ocazii. Fie că este vorba de o zi de naștere, de o aniversare, de Halloween sau doar vrei să faci o surpriză cuiva, acest set va mulțumi cu siguranță tuturor celor cărora le plac cadourile misterioase și luxoase. De asemenea, este potrivit ca un cadou pentru partenerii de afaceri sau colegii, care vor aprecia aspectul său original și utilizarea practică. Acest set poate provoca discuții și poate impresiona toți oaspeții cu designul său neobișnuit .

decantor de lux cu ochelari de craniu

Atmosferă misterioasă pentru fiecare ocazie

Acest set este ideal pentru a crea o atmosferă misterioasă și fascinantă la orice petrecere sau întâlnire. Decantorul în formă de craniu și șase pahare vă vor lăsa cu siguranță uimiți și curioși. Indiferent dacă găzduiești o petrecere tematică sau vrei doar să adaugi un pic de mister serii tale, acest set este alegerea perfectă. Craniul ca simbol aduce nu numai misticism în casa ta, ci și design luxos și modern.