Carafa de vin din cristal - Set decantor de vin rotativ de lux pentru vin roșu (culoare auriu/argintiu)

Codul: 94-044
495,00 lei Preț fără TVA: 412,50 lei
în stoc Produsele sunt pe stoc, gata de trimitere. Livrare așteptată în 3-4 zile lucrătoare.
Da! Livrăm în US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Carafa de vin cristal - Set decantor de vin rotativ de lux pentru vin rosu (culoare auriu / argintiu)​ este un cadou original pentru un barbat, prieten, coleg, tata pentru o zi de nastere.

Protecția cumpărătorului

• Schimbul gratuit de bunuri în 30 de zile
  • Garanție pentru produse - 24 de luni
  • Înapoierea banilor garantată în 14 zile

Descrierea produsului

Carafa de vin cristal - Set decantor de vin rotativ de lux pentru vin rosu (culoare auriu / argintiu)​ este un cadou original pentru un barbat, prieten, coleg, tata pentru o zi de nastere sau alta aniversare. Set elegant de carafe rotative pentru bauturi cu suport de culoare aurie sau argintie este alegerea ideală pentru cei cărora le place să-și surprindă oaspeții cu ceva special. Fie că este un aperitiv excepțional, un nou joc de petrecere sau o discuție lungă la un pahar de vin, acest set va adăuga o notă de lux oricărei ocazii. Carafa cu o capacitate de 1500 ml si un suport de culoare aurie va deveni in centrul atentiei si cu siguranta va impresiona fiecare oaspete.

Carafa de vin auriu/argintiu carafa rotativa de lux rosie pentru iubitorii de vin

Design lucrat manual și robust

Carafa durabilă este fabricată din sticlă groasă și durabilă , ceea ce îi garantează o viață lungă. Carafa se rotește la 360 de grade pe bază, iar designul său asigură că nu se va răsturna sau nu se va rupe. Rotirea carafei creează un efect vizual fascinant care atrage atenția tuturor oaspeților. Acest design elegant și robust este ideal pentru utilizarea de zi cu zi, precum și pentru ocazii speciale.

carafă de vin cu o bază argintie decantor de vin decorativ exclusivist de lux

Servire elegantă și practică

Decantorul de lux nu este doar atrăgător din punct de vedere estetic, ci și foarte practic. Datorită rotației de 360 ​​de grade, permite turnarea simplă și eficientă a băuturilor. Decantorul este ideal pentru decantarea și servirea vinurilor, dar poate fi folosit și pentru whisky, lichioruri, vodcă, coniac și alte băuturi. Vine într-o cutie elegantă care garantează livrarea în siguranță și este potrivită și ca cadou.

carafa de lux pentru bauturi vin rosu, cristal rotativ auriu

Un cadou ideal pentru diverse ocazii

Un set elegant de carafa rotativa pentru bauturi cu baza de culoare aurie este un cadou perfect pentru diverse ocazii. Fie că este vorba de o zi de naștere, o aniversare, o nuntă sau un eveniment corporativ, setul va mulțumi cu siguranță tuturor celor cărora le plac băuturile de calitate și accesoriile elegante. Este, de asemenea, potrivit ca un cadou pentru partenerii de afaceri sau colegii, care vor aprecia aspectul său luxos și utilizarea practică.

decantor cadou pentru bauturi vin alcool, auriu, rotitor, sticla gros

Design unic pentru experiențe de neuitat

Carafa este ideală pentru a crea o atmosferă fascinantă și elegantă la orice petrecere sau întâlnire. Rotirea carafei și designul său unic va garanta că oaspeții dvs. vor fi uimiți și curioși. Indiferent dacă găzduiești o petrecere tematică sau vrei doar să adaugi ceva stil serii tale, acest set este alegerea perfectă. Baza de culoare aurie se adaugă la designul luxos și modern al carafei.